Swatch Love Collection - czas na miłość w jej wyrafinowanych odsłonach...

15.02.2012 18:14

Kolekcja Love, to coś, na co fani Swatch co roku czekają z niecierpliwością. Słynny szwajcarski producent zegarków i biżuterii Swatch zawsze mierzy prosto w serce, celebrując miłość i jej nieśmiertelne kolory - czerwień i róż.  Kolekcja Love korzysta z symbolicznej kolorystyki pasji i uczuć, by pomóc zabłysnąć tym, którzy kochają, kochają, kochają...

 

 

Pokaż swoje uczucia za pośrednictwem dwóch czarujących modeli Original Gent. Catch My Heart (GZ264) jest rubinowo czerwony i zdobi go mała, biała postać wyłaniająca się ze szkarłatnej róży na tarczy. Czy to wyobrażenie rodzących się uczuć, a może obietnica lub wizja przyszłości...? Ktokolwiek podaruje lub założy ten zegarek, wkrótce się przekona. Białe godziny i minuty płyną przecież tak szybko. Miłość zasługuje na drugą szansę. Na czerwonym silikonowym pasku, tuż pod bijącym sercem na tarczy, naniesiono słowa "Only you!" - "Tylko ty!". Ten przekaz czule oplecie nadgarstek, gdy nadejdzie czas miłości. 

 


Catch My Heart
Model: Original Gent
Tarcza: czerwona z czarno-białą ilustracją
Koperta: jednolity czerwony plastik
Pasek: czerwony silikon
Cena - 180 zł

 

Czas na miłość przepowiada także Lovely Mine (GZ265), drugi model Original Gent w kolekcji Love. W jego wzornictwie dominuje delikatny róż. Różową tarczę zdobi słodka postać w kostiumie króliczka, którego uszy splatają się w serce - symbol miłości.  Ten mały strażnik skrywanych uczuć staje się posłańcem, który wyszepcze twój sekret ukochanej osobie. Nawet Kupidyn i jego strzały nie są tak inspirujące! Różowy pasek podkreśli twoją wiadomość w najprostszej i najczystszej postaci, zdobi go umieszczony pod tarczą napis "I love you!".

 


Lovely Mine
Model: Original Gent
Tarcza: jasnoróżowa z różowo-białą ilustracją
Koperta: jednolity jasnoróżowy plastik
Pasek: jasnoróżowy silikon
Cena - 180 zł

 

Podarunek jednego z zegarków może być początkiem cudownej miłosnej historii. Dzięki nim, przyjemne chwile mogą trwać i trwać... Ponieważ prawdziwa miłość nie zna granic, kolekcję Love od Swatch uzupełnia zestaw biżuterii ze stali szlachetnej 316L ozdobionej czerwonymi kryształami.

 

 

Gustowne trio składa się z zawieszki w formie serca na delikatnym łańcuszku, prostego pierścionka wykładanego serduszkami, wzbudzającymi ciekawe refleksy światła oraz kompletu kolczyków, powtarzających formę zawieszki naszyjnika. Biżuteria urzeka intensywną czerwienią i emanuje miłością.
Swatch Bijoux Glamorous Love
Materiały: czerwone kryształki, stal szlachetna 316L
Naszyjnik (JPR015) - 95 zł
Pierścionek (JRR030) - 145 zł
Kolczyki (JER012) - 80 zł

 

 

 

 

 

Swatch
od 80 PLN