Swatch New Gent Lacquered - na prezent dla Niego lub dla Niej

19.12.2012 09:59

Swatch, szwajcarski producent zegarków i biżuterii, nadaje Świętom magicznej atmosfery i umila świąteczny czas lśniącymi prezentami, połyskującymi złotem, srebrem i lśniącymi kryształkami. Dwa modele New Gent Lacquered prezentują fascynujący widok na precyzyjny, szwajcarski mechanizm, dzięki odsłoniętemu okienku na środku tarczy.

 

 

Elementy zegarka lśnią w kolorze złota lub srebra i doskonale pasują do świątecznej atmosfery. 12 przezroczystych kryształków odpowiada godzinom na złotej lub srebrnej tarczy, które, dzięki swojemu delikatnemu połyskowi, dodają uroku całej kolekcji.

 

 

Sunray Glam (SUOZ148) posiada złoty mechanizm otoczony złotą tarczą z kryształkami, białą kopertą z jednolitego tworzywa sztucznego i eleganckim silikonowym paskiem.

 

 

Z kolei w modelu Silver Glam (SUOZ147), srebrne elementy mechanizmu wyłaniają się z okienka na czarnej tarczy ozdobionej kryształkami, a całość kompozycji domyka elegancka czarna koperta z tworzywa sztucznego i czarny silikonowy pasek. Lśniące światło w połączeniu ze złotem i srebrem, to znakomity prezent na tegoroczne Święta.     

 

 

 

 

Swatch Group Polska
260 PLN