Święta z Tissot - wyjątkowy styl, wspaniała zegarmistrzowska tradycja

12.12.2011 19:41

Święta zbliżają się wielkimi krokami. To najlepszy czas, by pokazać swoim bliskim, jak bardzo nam na nich zależy. Tissot przygotował idealne prezenty, które pozwolą wyrazić nasze najcieplejsze uczucia. Wiodący duet Tissot - zegarki Tradition Perpetual Calendar i Couturier Lady - w ofercie świątecznej szwajcarskiej marki to esencja historii i tradycji, ale także innowacyjności w świecie zegarmistrzostwa na najwyższym poziomie.

 

 

Zegarek, to doskonały sposób, by przypomnieć magiczne i najważniejsze momenty w naszym życiu oraz zaoferować dobre nadzieje na przyszłość. Piękne czasomierze Tissot w świątecznym klimacie można z łatwością obejrzeć dzięki specjalnej aplikacji na smartfony. Aplikacja prezentuje piękny duet zegarków w tradycyjnej śnieżnej kuli.

Czasomierze są widoczne dopiero wtedy, gdy opadną płatki śniegu. Każdy ruch telefonem wzbudzi kolejne śnieżyce. Czas to dar, który wiąże się z wyjątkowymi wspomnieniami. Zegarki ze świątecznej oferty Tissot pomogą naszym ukochanym zachować te wszystkie wspaniałe chwile głęboko w sercu.   

Tissot Tradition Perpetual Calendar - ultranowoczesność z odrobiną nostalgii

Kombinacja wyrafinowanego zegarmistrzostwa i urzekającego stylu, uzupełniona nowoczesną technologią sprawia, że modelowi Tissot Tradition Perpetual Calendar nie sposób się oprzeć. Czasomierz pozostaje wierny dziedzictwu Tissot, prezentując oryginalny wygląd w stylu vintage. Pod tradycyjną, elegancką powłoką kryje się ekskluzywny i ultranowoczesny mechanizm Tissot.

Najnowsza technologia oferuje wyjątkowy poziom precyzji oraz wyszukaną funkcjonalność wiecznego kalendarza, który pozwoli z łatwością śledzić bieg najważniejszych dat i wydarzeń w życiu naszych bliskich. Subtelne, tradycyjne wykończenia, takie jak giloszowane powierzchnie tarczy czy delikatne łuki koperty budują wyjątkowy styl i charakter zegarka. Czar bijący z czasomierza oraz niezawodna precyzja mechanizmu czynią go wspaniałym prezentem na całe życie.

 

Cechy zegarka:

"    Wyprodukowany w Szwajcarii
"    Szwajcarski mechanizm kwarcowy G15.561 z wiecznym kalendarzem
"    Odporne na zarysowania, wypukłe szkło szafirowe
"    Koperta ze stali szlachetnej 316L
"    Wodoszczelność do 30m (3 barów/ 100 stóp)
"    Bransoleta ze stali szlachetnej 316L z zapięciem motylkowym zabezpieczonym przyciskami lub pasek skórzany z zapięciem motylkowym

 

Sugerowana cena detaliczna tego zegarka to 1370 złotych.

 

 

 

 

Tissot Couturier Lady - o krok przed innymi

Każdy wie, że to brylanty są najlepszym przyjacielem kobiety. Gdy połączymy je dodatkowo z inspiracjami modą na najwyższym poziomie, sukces jest praktycznie gwarantowany. Tissot Couturier Lady łączy ze sobą świat drogocennych kamieni i haute-couture, co czyni go prezentem doskonałym. To perfekcyjny czasomierz dla każdej kobiety. Gracja i odrobina wyrafinowanej oryginalności zegarka pozwoli jej wykorzystać go jako dodatek do niemal każdej kreacji.

Wykwintne linie koperty, to wyraz elegancji w najczystszej postaci, zaś indeksy godzinowe wykonane z brylantów, to powiew ukochanego przez kobiety stylu glamour, niezbędna odrobina luksusu na specjalne okazje. Użytkowniczki Tissot Couturier Lady w te Święta zabłysną wyjątkową klasą.

 

 

Cechy zegarka:

"    Wyprodukowany w Szwajcarii
"    Mechanizm kwarcowy
"    Odporne na zarysowania szkło szafirowe
"    Koperta ze stali szlachetnej 316L
"    Tarcza ozdobiona 36 brylantami Top Wesselton
"    Wodoszczelność do 100 metrów (100 barów/ 330 stóp)
"    Bransoleta ze stali szlachetnej 316L z zapięciem motylkowym zabezpieczonym przyciskami


Sugerowana cena detaliczna tego zegarka to 1790 złotych.

 

 

 

 

 

Dla Tissot hasło "In touch with your time" to o wiele więcej niż tylko slogan reklamowy. To zdanie wyraża DNA marki. Jej wielokrotnie dowiedzioną wrażliwość na najnowsze trendy i osiągnięcia technologii. Tissot dba o rozwój swoich innowacji nieprzerwanie od 1853 roku, to tradycja i dziedzictwo szwajcarskiej marki. Siedziba Tissot od założenia firmy do dziś mieści się w Le Locle, w górach Szwajcarskiej Jury. Tissot uchwycił precyzję i znakomite rzemiosło w stylowych czasomierzach sprzedawanych w ponad 150 krajach całego świata.

Wyjątkowe materiały, zaawansowana funkcjonalność i wyszukany design detali jednoczą siły tworząc łatwo dostępne, luksusowe akcesoria. Tissot jest marką Swatch Group, największego na świecie producenta i dystrybutora szwajcarskich zegarków. Marka pełni rolę oficjalnego chronometrażysty i partnera FIBA, AFL (Ligi Futbolu Australijskiego), CBA (Chińskiej Federacji Koszykówki), MotoGP oraz Mistrzostw Świata w kolarstwie, szermierce i w hokeju na lodzie. Ostatnie innowacje firmy w dziedzinach komunikacji i produktu zdobi dumny znak Tissot - sygnatura "Innovators by tradition".

 

 

 

 

Tissot
1370 i 1790 PLN
Tagi: