TRIWA - pastel time!

12.04.2012 17:25

Do światowej mody z gracją zawitały pastele, by przełamać jesienną szarość. Słodko i wiosennie zrobiło się również wśród produktów marki TRIWA. Wiosna to idealny czas na dominację niewinnego, dziewczęcego looku.

 

Zegarek TRIWA - Ivory Rose Brasco Chrono

 

Lekko ospali po długiej zimie z radością patrzymy na pierwsze blaski słońca i jasne, zwiewne ubrania, które zawładnęły ulicami miast. Pudrowe kolory smakują wyjątkowo słodko na dodatkach, czego przykładem jest nowa kolekcja marki TRIWA na sezon wiosna-lato 2012.

 

Okulary przeciwsłoneczne TRIWA - Peach Thelma

 

Stonowane błękity, blade róże i fiolety czy pastelowe zielenie - wszystkie barwy wpisujące się w słodki trend tegorocznej wiosny pokrywają zegarki i okulary TRIWY. Do wyboru są zarówno monochromatyczne, jednokolorowe modele, jak i subtelne wielobarwne połączenia.

 

Zegarek - TRIWA - Siren Brasco Chrono

 

Solidne i prezycyjnie wykonane zegarki, dzięki nowoczesnemu designowi i delikatnej kolorystyce, wydają się niebiańsko lekkie i zwiewne. W komplecie ze słodko uwodzicielskimi okularami tworzą wyjątkowy, stylowy duet tego sezonu.

 

Zegarek TRIWA - Alabaster Nevil Leather

 

Warto tym razem spojrzeć na świat przez liliowe okulary i w towarzystwie pasteli wypatrywać oznak wiosny! Kolekcja dostępna jest w sprzedaży w Polsce w Warszawie w sklepach Bizuu Boutique, Love&Trade, Made 4 Hand, w Poznaniu w MONOsquare, Bizuu Boutique, a także w sklepie internetowym answer.com.

 

 

 

 

TRIWA Polska