W Sylwestra lśnij z biżuterią od W.KRUK

30.12.2011 13:02

Nadchodzi najbardziej szalona noc w roku. W Sylwestra musisz wyglądać zjawiskowo! Wybierz biżuterię, która doda elegancji i niecodziennego blasku. Sukces gwarantuje biżuteria z brylantami.

 

W.KRUK - złota biżuteria z brylantami

 

Brylanty to najcenniejsze kamienie szlachetne, których elegancja i blask zapewnią kobiecie czarujący wygląd. Ceny rozpoczynają się już od 249 zł.

W.KRUK - biżuteria z białymi cyrkoniami

W.KRUK - biżuteria z białymi i żółtymi cyrkoniami

 

Niezawodna będzie również biżuteria z cyrkoniami. Te błyskotliwe kamienie są uwielbiane przez wiele kobiet na całym świecie. Nie tylko dodadzą pewności siebie, ale również zagwarantują znakomity wygląd podczas sylwestrowej zabawy!

 

W.KRUK - biżuteria z białymi i żółtymi cyrkoniami

W.KRUK - złota biżuteria Disco z cyrkoniami

 

Złota biżuteria to bezdyskusyjnie najbardziej efektowna propozycja na Sylwestra. Duże i wyraziste, ale lekkie formy z kolekcji Esssenza z pewnością przyciągną spojrzenia innych oraz sprawią, że nie pozostaniesz niezauważona.

 

W.KRUK - złota biżuteria Esssenza

 

W.KRUK to najstarsza firma jubilerska w Polsce, lider rynku jubilerskiego w Polsce. Polska tradycja pielęgnowana od 1840 roku oraz otwartość na nowoczesne trendy czynią markę W.KRUK ekspertem w dziedzinie biżuterii. Wyroby jubilerskie oferowane w salonach W.KRUK pozwalają zaspokoić pragnienia piękna i wyrafinowania, jednocześnie dając gwarancję najwyższej jakości i doskonałości.

 

W.KRUK - złota biżuteria Esssenza

 

W. KRUK to ponad 70 salonów na terenie całego kraju. Oprócz biżuterii firma proponuje najlepsze i najbardziej znane marki zegarków, takie jak Rolex, Omega, Longines, IWC, TAG Heuer, Gucci, Burberry i wiele innych.

 

W.KRUK - złota biżuteria Esssenza

 

 

 

 

W.KRUK
od 249 PLN