Walentynki z Chopardem

09.02.2012 13:24

W świecie biżuterii i zegarków, nie ma drugiej takiej firmy, która tak bardzo, jak Chopard, podkreślałaby motyw serca w swoich wyrobach. Z tego powodu wręcz mogło by się wydawać, że Walentynki są specjalnie dla firmy Chopard stworzone i świętowane, a walentynkowa manifestacja tej zegarkowo-jubilerskiej genewskiej firmy, jest zupełnie naturalna.

 

 

Całe garnitury biżuterii Chopard i najróżniejsze jej wzory, obracają się wokół motywu serca - symbolu miłości i zakochania. Modne w ostatnim czasie wyroby z akcentem położonym na logotyp producenta, znajdziemy w kolekcji Chopard, zarówno pośród kolczyków czy przywieszek, jak i pierścionków. Wszystkie one, są oczywiście maja kształt serca.

 

 

Pierścionki z tej kolekcji łączą dodatkowo inne wyróżniki biżuterii, bardzo poszukiwane w ostatnim czasie. Swobodnie poruszająca się przy każdym pierścionku z tej kolekcji przywieszka zachwyci panie lubujące się w najnowszych trendach wzorniczych.

 

 

Ciekawostką jest też możliwość kompletowania zestawów z pojedynczych elementów. Dla uzyskania różnorodności kolorystycznej Chopard wykorzystuje oczywiście najbardziej prestiżowy materiał - różnokolorowe złoto.

 

 

Osobom poszukującym wyrobów unikatowych, można doradzić wybór pierścionka z oszlifowanym w kształcie serca przepięknym turmalinem. Ten nietuzinkowy kamień oprawiony jest w różowe złoto, w sposób, który podkreśla przesłanie i piękno oszlifowanego kryształu. Dodatkowej ekspresji pierścionkowi dodaje nietypowy układ geometryczny splecionych złotych linek, inkrustowanych rzadko spotykaną, nawet w takich wyrobach, liczbą użytych brylantów.

 

 

Także dla zegarków z kolekcji Happy Sport, w których pod tarczą zawsze radośnie tańczą kamienie szlachetne, w egzemplarzach walentynkowych znajdziemy zestaw kamieni szlachetnych ułożonych w kształcie serca.

 

 

Jak przekazuje firma Chopard, tegoroczna romantyczna, brylantowo-rubinowa wariacja modelu z wiodącej zegarkowej linii, stanie się kolejnym egzemplarzem kolekcji zegarków z tańczącymi sercami. Wyroby walentynkowe Chopard prezentuje w różowych tonacjach.

tekst: Władysław Meller

 

 

 

 

e-zegarki.info.pl