Wiele twarzy Swatch - styl i osobowość ze szczyptą uroku

25.02.2013 11:47

Swatch wita wiosnę różnorodną paletą. Kolory, współczesne przekazy, emocje i style sprawiają, że zwyczajny dzień staje się dniem na pełnych obrotach. Misją Swatch tego sezonu jest pokolorowanie świata i poprawa naszych nastrojów. Yes we can - yes, Swatch can!

 

Swatch Denim Diaphane Chrono

 

Najnowsza kolekcja Swatch przypomina słoneczną wiosnę, pełną soczystych kolorów i pomysłowych projektów. Ekscytujące nowe modele wszystkich rodzin Swatch - nowe zegarki Original, Irony, Skin i Touch w zabawnych, energicznych wersjach, przyciągają spojrzenia i nadają świeżego blasku.

 

Swatch Denim Irony Chrono

 

Unikatowe materiały, takie jak stal nierdzewna, aluminium, silikon, skóra czy wiele różnych tkanin połączonych ze sobą, wzbogacają nową kolekcję, która otrzymuje tym samym nowe życie.

 

Swatch Denim New Gent

 

Swatch, znany z tego, że jako jeden z pierwszych wyłapuje nowe trendy w modzie, po raz kolejny potwierdza swoją reputację i dokonuje znakomitego wyboru, wprowadzając na rynek kolekcję Denim, zegarki z dżinsowymi paskami w różnych modnych kolorach.

 

Swatch Denim

 

Nowa wiosenna kolekcja zaprojektowana z nowoczesnym i wyrafinowanym gustem, prezentuje atrakcyjne i wszechstronne zegarki Swatch, nadające się idealnie na każdą okazję.

 

Swatch Denim Lady Skin i Swatch Denim Girl

 

 

 

 

 

Swatch Group Polska