Wielki Błękit - Tissot Seastar 1000 Automatic Chronograph C01.211

12.07.2011 13:48

Sprzęt do nurkowania nigdy dotąd nie był tak kompletny. Doskonały zarówno pod względem wizualnym, jak i technicznym. Nowy, modny, oceanicznie błękitny Tissot Seastar 1000 łączy wysmakowany styl i praktyczną wydajność, zachowując najwyższą jakość obu tych cech. Atrakcyjna błękitna tarcza, pierścień lunety i kauczukowy pasek, oraz 48 mm średnica koperty gwarantują zegarkowi zasłużony przydomek - Wielki Błękit.

 

 

Inspiracje nurkowaniem są widoczne w każdym detalu wzornictwa oraz w funkcjonalności czasomierza. Seastar 1000 jest w pełni sprawny nawet, gdy nadciśnienie sięga 30 barów. Ten nietuzinkowy czasomierz udowadnia, że wymagana w podwodnym sporcie wysoka wydajność i niezawodność oraz wyrafinowany, tradycyjny szwajcarski mechanizm automatyczny mogą tworzyć naprawdę zgrany duet.

 

 

We własnej lidze
Zaawansowane technologicznie zegarmistrzostwo i nowoczesne materiały to kapitał, dzięki któremu Tissot Seastar 1000 może cieszyć swoich użytkowników na lądzie i pod wodą. Dusza nurka jest wyraźnie widoczna w elementach takich jak: obracający się w jednym kierunku pierścień lunety, pasek ze specjalnym zapięciem umożliwiającym łatwe przedłużenie i założenie bezpośrednio na piankę do nurkowania, czy duże, czytelne wskazówki i indeksy pokryte warstwą luminescencyjnej substancji Super-LumiNova. Dodatkowo wszystkie modele wyposażono w zawór helowy, odpowiadający za automatyczną dekompresję zegarka.

 

 

Rodzina czasomierzy Seastar składa się z dziesięciu modeli, które z pewnością zaspokoją nawet najbardziej zróżnicowane gusty. Modele z chronografem wyposażono w rewolucyjny mechanizm C01.211, zaś tradycyjne zegarki z trzema wskazówkami w niezawodne szwajcarskie mechanizmy automatyczne.

 

 

Oprócz inspirowanego podmorskim światem modelu w wersji błękitnej, nabywcy mogą zdecydować się na zegarki z tarczami czarno-białą lub czarno-pomarańczową. Wszystkie wersje są dostępne na dopasowanym pasku kauczukowym lub na stalowej bransolecie. Tissot Seastar stanowi potwierdzenie wyjątkowej zdolności marki Tissot do łączenia doskonałej wydajności z urzekającym wzornictwem.

 

 

Cechy zegarka:

* Wyprodukowany w Szwajcarii
* Mechanizm automatyczny
* Odporne na zarysowania szkło szafirowe
* Koperta ze stali szlachetnej 316L z błękitną lub czarną powłoką PVD
* Zakręcana koronka, przyciski i dekiel
* Zawór helowy
* Wodoszczelność do 300 m (30 bar/ 1000 stóp)
* Bransoleta ze stali szlachetnej 316L z bezpiecznym zapięciem i przedłużeniem do zapinania na piance do nurkowania
* Pasek kauczukowy ze standardowym zapięciem.

 

 

 

 

Tissot