Włoski szyk w wydaniu marki Breil

24.07.2013 10:54

Zegarek, poza funkcjami praktycznymi, spełnia także rolę elementu perfekcyjnie dopełniającego stylizację i podkreślającego jej elegancki charakter. Jako dodatek wykorzystywany na co dzień, wyraża także osobowość i gust estetyczny właściciela.

 


Zegarek Breil Speed One

 

Latem warto zwrócić uwagę na modele w mniej zobowiązującym, ale wciąż eleganckim stylu - ich lekkość i subtelny design wpiszą się w charakter stylizacji typowych dla tej pory roku. Idealne propozycje można znaleźć w kolekcji włoskiej marki Breil dostępnej w salonach YES.

 Zegarek Breil Speed One

 

Wśród linii dla mężczyzn sportowym charakterem wyróżnia się linia Speed One. Prezentowane modele charakteryzują się ciekawym połączeniem klasyki z nowoczesnością, przez co sprawdzą się zarówno w sytuacjach biznesowych, jak i podczas mniej formalnych okazji. Ich trwałość i wytrzymałość zapewnia obudowa ze stali nierdzewnej. Duże, obudowane tarcze w zestawieniu ze srebrnymi bransoletami lub skórzanymi paskami podkreślają wyrazisty design linii.

 


Zegarek Breil Speed One

 

Modele z linii Universe czerpią z klasyki wzornictwa. Odznaczają się precyzją wykończenia, ponadczasowym designem we włoskim stylu oraz subtelnością kształtów. Ta delikatność kontrastuje z trwałością poliwęglanu i stali nierdzewnej, zapewniających najwyższą jakość i niezawodność.

 


Zegarek Breil Universe

 

Klasyczny, nieco surowy wygląd zegarków wpisuje się w trend unisex i pozwala na wykorzystanie poszczególnych modeli w różnego typu stylizacjach.

 


Zegarek Breil Universe

 

Propozycja dla kobiet to wyjątkowy zegarek z linii Snake. Nietuzinkowy, zwracający uwagę kształt bransolety odznacza się delikatnością i kobiecą zmysłowością. Subtelna i kunsztowna  obręcz tarczy wysadzana jest kryształami Swarovskiego. Model Snake nada nawet najprostszej stylizacji eleganckiego charakteru, niczym z włoskiego kurortu.

 


Zegarek Breil Snake

 

Zegarki Breil charakteryzują się najwyższą jakością i niespotykaną wytrzymałością. Marka w swoich projektach sięga do ponadczasowej tradycji wzornictwa, nawiązując jednocześnie do obowiązujących trendów. Siłę Breil potwierdzają i uosabiają takie cechy, jak: oryginalność kształtów, nowoczesność linii oraz innowacyjność projektów. Zegarki Breil dostępne są w wybranych salonach YES i na stronie internetowej. Marka YES jest wyłącznym dystrybutorem Breil na polskim rynku.

 

 

 

 

Breil