YES Brass - lato w kolorze złota!

20.08.2012 12:41

W poprzednim sezonie delikatne i subtelne, były jedynie dodatkiem. Teraz wychodzą z cienia! Bardziej widoczne i masywne, domagają się uprzywilejowanego miejsca w codziennych stylizacjach. I chociaż łańcuchy już od pewnego czasu podbijają świat mody, w takim wydaniu ich jeszcze nie widzieliście.

 

 

Nowa kolekcja YES Brass czeka na Was w salonach YES oraz na stronie internetowej marki. Kolekcja Brass marki YES z pewnością nie jest niewinną propozycją. To odważna kolekcja dla wszystkich, którzy okresu letniego nie wyobrażają sobie bez zwracającej na siebie uwagi biżuterii.

 

 

Masywne bransolety i grube łańcuchy, to temat przewodni w YES Brass. Ogromne ogniwa bransolet i naszyjników połączone z delikatnymi łańcuszkami nawiązują do klimatu lat 80. i modowych szaleństw. A złocisty odcień dodatkowo podkreśla wakacyjną opaleniznę!

 

 

YES Brass to łańcuchy, plecione grube ozdoby na rękę, niektóre nawiązują do motywu rybiej łuski inne do delikatnej siatki. Jednak to nie forma jest najważniejsza, chodzi przede wszystkim o rozmiar i złoty odcień! Tego lata biżuteria ma rzucać się w oczy, dominować w stylizacji, dyktować jej styl i charakter.

 

 

Nieważne czy będzie to elegancka kreacja czy wygodny strój do pracy - złote łańcuchowe elementy sprawdzą się o każdej porze dnia. Kolekcja Brass to pozłacane propozycje wykonane z mosiądzu, metalu niezwykle trwałego, od dawna cenionego jako surowiec do wyrobu biżuterii. Przywitaj lato w dobrym stylu i wybierz YES Brass.

 

 

 

 

 

YES