YES Hearts Collection!

26.01.2012 17:50

Serce, serca, serduszka - na Walentynki, z miłości, dla miłości! Zakochaj się wraz z nową, wyjątkową kolekcją YES Hearts Collection. Urokliwa biżuteria w charakterystycznych energetycznych barwach idealnie wpasowując się w walentynkowe trendy z pewnością wniesie szczyptę szaleństwa w ten jakże romantyczny wieczór.

 

 

Naszyjnik oraz bransoletki łączy ten sam element - srebrne serca z emalią w radosnych kolorach, zawieszone na rzemykowej bransoletce lub naszyjniku. Na każdym z nich może być wygrawerowane Twoje lub Jego imię, albo Wasze miłosne zaklęcie.

 

 

Zawieszki można dowolnie komponować i tworzyć oryginalne zestawy. Dzięki temu YES Hearts Collection to prosty, ale zarazem elegancki podarunek.

 

 

Serce jako symbol miłości to idealny pomysł na prezent dla ukochanej osoby. Wyraź uczucia i postaw na uśmiech ukochanej osoby.

 

 

 

Kolekcja YES Hearts Collections dostępna w sklepach YES oraz na stronie sklepu internetowego YES już od 15 stycznia, a cena wynosi 158 złotych. Kolekcja zaprojektowana została przez Katarzynę Bukowską.

 

 

 

 

 

YES
158 PLN