YES - Love is Everywhere

01.02.2013 16:10

Każde serce ma swój sekret... Idealne na Walentynki!!! Puzderka-zawieszki w kształcie serc. Ażurowe wieczko każdego z nich, tworzy najpiękniejsze hasło świata - Love is Everywhere! Do środka możesz włożyć, w zależności od nastroju, jedno z trzech serduszek z agatu: różowe, niebieskie, zielone.

 

 

Możesz też przechowywać tam swój talizman lub sekret... Wewnątrz serduszka można także wygrawerować czyjeś imię... Luty to czas, w którym intensywniej myślimy o naszych najbliższych, o tych, których kochamy i tych, bez których życie pozbawione byłoby smaku. To czas, kiedy przez podarunki okazujemy swoje uczucia.

 

 

Projektantka YES, Magda Dąbrowska w tym sezonie przygotowała specjalną walentynkową kolekcję Love is Everywhere. Srebrne serca urzekają oryginalnym ażurowym wzorem, w którym ukryte jest miłosne wyznanie.

 

 

Serce-zawieszka może jednocześnie posłużyć jako talizman do przechowywania sekretów, ciepłych słów czy miniaturowych fotografii.

 

 

W kolekcji YES Love is Everywhere dostępne są zawieszki ze srebra rodowanego lub pozłacanego, do każdej dołączone są trzy serduszka z agatu w komplecie oraz, do wyboru, łańcuszek lub czerwony sznurek.

Projekt: Magda Dąbrowska

 

 

 

 

 

YES