YES True Romance - historia miłości

29.01.2015 21:11

Każdy z nas przeżył w swoim życiu prawdziwą historię miłosną, pełną namiętności i wyjątkowych chwil. Nic tak nie kojarzy się z tym uczuciem, jak biżuteria, która jest najpiękniejszą formą wyrażania emocji. To prawdziwy symbol pierwszej, niezapomnianej miłości - radości dzielenia życia z drugą osobą. Niech kolekcja YES True Romance będzie prawdziwą o niej opowieścią.

 

Kolekcja True Romance w Kalendarzu YES 2015

 

Zainspirowana historią prawdziwej i namiętnej miłości, projektantka YES Kasia Bukowska, stworzyła ażurową biżuterię, która łączy w sobie romantyczne kształty z subtelną formą. Kolekcja True Romance to idealny pomysł na walentynkowy prezent dla ukochanej osoby. Dzięki niej każda kobieta będzie mogła zachować wspomnienia z najpiękniejszych chwil w życiu.

YES True Romance - srebrne kolczyki serca (49 zł)

YES True Romance - srebrna bransoletka z sercem (59 zł)

 

Kolekcja True Romance to naszyjniki, bransoletki i kolczyki dostępne w złotej lub srebrnej odsłonie. Kolekcja dostępna jest w Salonach YES oraz na w sklepie internetowym YES.pl

YES True Romance - naszyjnik z trzema kołami (1095 zł)

YES True Romance naszyjniki i kolczyki

 

YES od ponad 30 lat kreuje własną jubilerską tożsamość i styl. Odnajdując piękno w naturalności podkreśla jego czystą formę, szlachetny detal i kształt. Kontynuując najlepsze jubilerskie tradycje, wytycza nowe kierunki. Współpracuje z najlepszymi artystami, projektantami oraz stylistami, nieustannie podejmując ryzyko estetycznych eksperymentów.

 

YES True Romance - naszyjniki z sercem srebrny (79 zł) i złoty (529 zł)

 

 

 

 

YES
49 - 1095 PLN