Z miłości do kobiet, czyli walentynkowe inspiracje YES

04.02.2015 12:12

Jak najpiękniej okazać uczucia? Podaruj swojej Walentynce wyjątkową biżuterię, która na zawsze stanie się dla Niej wyrazem Waszej miłości. Jeżeli szukasz pomysłu na tę okazję zainspiruj się propozycjami YES.

 

YES Pierścionek Éternel z Diamentem Idealnym YES (od 4495 zł)

 

Pavoni Hearts
Biżuteria Pavoni Hearts, wykonana ze srebra to ażurowa kompozycja efektownych naszyjników w formie serc oraz kolczyków bogato zdobionych kryształkami Swarovskiego. Kluczową rolę w jej elementach odgrywają kolory miłości - róż i czerwień, które idealnie podkreślają głębię emocji.

 

YES Pavoni Hearts srebrna zawieszka (329 zł)

YES Pavoni Hearts kolczyki 69 zł

 

Naszyjniki, cena od 269 zł
Kolczyki, cena 69 zł

 

YES Pavoni Hearts naszyknik (269 zł)

 

True Romance
Kolekcja, która łączy w sobie romantyczne akcenty i motywy serc z subtelnym designem. Jej elementy pozwalają kobietom zatrzymać przy sobie wspomnienia z najpiękniejszych momentów w życiu, dzięki czemu są idealnym pomysłem na walentynkowy prezent dla ukochanej osoby. W skład kolekcji True Romance wchodzą naszyjniki, bransoletki i kolczyki dostępne w wersji złotej lub srebrnej.

 

YES True Romance - naszyjnik z trzema kołami (1095 zł)


Kolekcja True Romance Kalendarz YES 2015

 

Naszyjniki, cena od 79 zł
Bransoletki, cena od 59 zł
Kolczyki, cena od 49 zł

 

YES True Romance - srebrne kolczyki serca (49 zł)

YES True Romance - srebrna bransoletka z sercem (59 zł)

 

Jest wiele sposobów, by wyrazić uczucia. Jeżeli pragniesz ofiarować serce ukochanej osobie, wybierz dodatki z romantycznymi akcentami. W Salonach YES odnajdziesz szeroki wybór srebrnej i złotej biżuterii, która doskonale sprawdzi się jako walentynkowy prezent.

 

YES Lucky Coin

YES Pills Collection bransoletka (69 zł)

 

Firma od ponad 30 lat kreuje własną jubilerską tożsamość i styl. Odnajdując piękno w naturalności podkreśla jego czystą formę, szlachetny detal i kształt. Kontynuując najlepsze jubilerskie tradycje, wytycza nowe kierunki. Współpracuje z najlepszymi artystami, projektantami oraz stylistami, nieustannie podejmując ryzyko estetycznych eksperymentów.

 

 

 

 

YES
od 49 PLN