Zegarki Marc Ecko Artifaks - strzał w dziesiątkę

11.08.2011 13:27

Pomazane, ochlapane, zalane farbą. Kipiące luzem i wielkomiejską swobodą. Kpiące prostotą, skromnością i przeciętnością. Takie właśnie są - nowe zegarki Marc Ecko z kolekcji Artifaks. 

 

 

Kolekcja liczy 10 różnych modeli. Mimo, iż należą do jednej rodziny, to każdy zegarek reprezentuje inny, unikalny styl, odzwierciedlający ekspresję, którą kryje w sobie projektant i twórca marki - Marc Ecko. Widać tu silne inspiracje wielkomiejską architekturą.

 

 

Dobrym tego przykładem jest model E06506M1. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że tarczę zegarka pokrywają wieżowce, które odbijają się w lustrze wody. Dopiero po dokładnej analizie grafiki można zauważyć, że w tafli odbijają się nie drapacze chmur, a spreje Ecko.

 

W nietypowy sposób został także wykończony zegarek E06515M1. Najmniej barwny z całej kolekcji, przyciąga wzrok bazgrołami na pasku, które przypominają pomazany ołówkiem zeszyt. Równie ciekawe są modele E06534M1 i E06534M2 - nieregularnie zachlapane farbą utożsamiają artystyczną swobodę i luz.

 

"Twarzą kolekcji" jest jednak model E06505M1. Posiada on bowiem trzy bardzo charakterystyczne cechy marki - nosorożca, czerwony kolor oraz elementy graffiti. Przedstawione w bardzo bojowym i groźnym stylu logo marki - nosorożec, dodaje zegarkowi drapieżnego wyglądu. Pasek nawiązuje do uwielbionej przez Marca Ecko sztuki - graffiti. Pokryty w dużej mierze czerwonym, flagowym kolorem marki, idealnie dopełnia unikalny styl brandu.

 

Każdy zegarek z kolekcji Artifaks jest inny i niepowtarzalny. Wszystkie łączą dwie cechy: wielkość koperty - 42 mm, która sprawia, że zegarki mają charakter unisexów oraz ich cena - każdy z nich kosztuje zaledwie 199 zł.

 

 

 

 

 

 

Marc Ecko
199 PLN