Zegarki Omega Ladymatic u W.Kruka

05.07.2011 13:17

W wybranych salonach W.Kruk pojawiła się nowa kolekcja zegarków Omega Ladymatic. Zegarki te, stworzone dla kobiet sukcesu nowej ery, urzekają eleganckim stylem i jakością automatycznych mechanizmów na najwyższym poziomie. Twarzą nowej kolekcji jest laureatka Oscara, aktorka Nicole Kidman, ambasador marki Omega od 2004 roku.

 

 

Nowa kolekcja Omega Ladymatic to kontynuacja dobrej tradycji linii o tej samej nazwie z lat 50. ubiegłego stulecia. Nowe modele w perfekcyjny i subtelny sposób łączą ponadczasowy design i rewolucyjną technologię Omega. Zegarki Ladymatic z XXI wieku wyposażono w mechanizmy Co-Axial i odważne, świeże wzornictwo. Oferują one współczesnym kobietom sukcesu to, co najlepsze z modeli z minionej ery, w nowej, ulepszonej postaci.

 

 

Polerowane koperty nowych zegarków Ladymatic mają średnicę 34 mm. Zamknięto je w ceramicznym pierścieniu ukrytym pod ozdobną falą z metalu. Koperty zegarków wykonane są ze stali szlachetnej lub 18-karatowego czerwonego lub żółtego złota.

 

 

Zegarki Omega Ladymatic są dostępne na bransolecie wykonanej z tego samego materiału co koperta lub na pasku ze skóry aligatora, w kolorze perłowej bieli lub lśniącej czerni. Bransolety z trzech rzędów ogniw mają opatentowany przez Omega system śrub i teleskopów oraz zapięcie motylkowe. Wyposażone w zapięcie bransoletowe z 18-karatowego złota paski ze skóry aligatora łącza się z kopertą za pośrednictwem specjalnego ogniwa.

 

 

Zegarki Omega Ladymatic dostępne są w salonach W.Kruk w Warszawie w Galerii Mokotów oraz na Placu Konstytucji.

 

 

 

 

W.Kruk
20320 - 50970 PLN