Zegarki Saint Honoré - Opera Piano w YES

24.03.2014 10:27

YES wprowadził do swojej oferty nowy model zegarka Saint Honoré - Opera Piano. Siedem ekscytujących, nowych kolorów i wykończeń mistrzowsko łączy styl z funkcjonalnością. Idealne na wiosnę, zapewnią wspaniałą mieszankę emocji i świeżości.

 

 

Opera Piano to elegancki zegarek ozdobiony prostymi cyframi rzymskimi. Dostępny jest w dwóch rozmiarach koperty - 33 mm i 37 mm przez co idealnie dopasowuje się do kształtu nadgarstka. Dodatkowym atutem zegarka jest możliwość wymiany paska na dowolnie wybrany kolor. Przy zakupie zegarka Opera Piano dołączany jest dodatkowy pasek w prezencie, dzięki temu można zmieniać wygląd zegarka w zależności od upodobań i nastroju.

 

 

Zegarki Opera Piano dostępne są w wybranych Salonach YES (Stary Browar w Poznaniu, Manufaktura w Łodzi, Centrum Handlowe M1 w Krakowie, Galeria Mokotów w Warszawie, Atrium Promenada w Warszawie) oraz na w sklepie internetowym.

 

 

YES to polska marka jubilerska, która od ponad 30 lat kreuje własną jubilerską tożsamość i styl. Produkty z portfolio YES to najlepsze jubilerskie tradycje połączone z pięknem w naturalności, które budzą pożądanie i wyrażają wewnętrzny blask wśród kobiet. YES współpracuje z najlepszymi artystami, projektantami oraz stylistami nieustannie podejmując ryzyko estetycznych eksperymentów.

 

 

Saint Honoré od 1885 roku jest synonimem słynnego paryskiego stylu i niepowtarzalnego dizajnu. Saint Honoré oferuje zegarki, biżuterię oraz akcesoria wpisujące się w aktualne światowe trendy. W swoich zakładach produkcyjnych Saint Honoré łączy tradycyjny know-how z pasją. Z okazji 125 rocznicy Saint Honoré oferuje kolekcje, które zwiększają styl marki i jej wartości - elegancję, tradycję, innowację i pasję.

 

 

 

 

 

 

YES